pirkuma grozs
Vienības: 0 Summa: 0.00 € Apskatīt grozu

Kontaktpersonas

VAIRUMTIRDZNIECĪBA

E-pasts Telefons
Vairumtirdzniecības vadītājs: Sigurds Zuntners sigurds@sbshop.lv +371 29 149 923
Tirdzniecības pārstāvji: Aleksandrs Kozlovskis aleksandrs@sbshop.lv +371 25 972 743 Jevgeņijs Dedelis jevgenij@siltumtehnika.lv +371 28 818 088 Tatjana Kuško tatjana@sbshop.lv +371 67 813 102 Māris Ščerbickis maris.s@sbshop.lv +371 29 998 177 Ziedonis Kalnpurs ziedonis@sbshop.lv +371 29 999 003 Līga Zālīte (eksports) liga@sbshop.lv +371 67 813 104 Edmunds Timpars edmunds@sbshop.lv +371 27 080 800 Dace Cirša (Kurzemes reģionālā pārstāve) dace@sbshop.lv +371 27 033 989

TIRDZNIECĪBA

E-pasts Telefons
Tirdzniecības direktors: Ziedonis Kalnpurs ziedonis@sbshop.lv +371 29 999 003
Tirdzniecības direktora vietniece: Līga Zālīte liga@sbshop.lv +371 26 810 710 (Mob.) +371 67 813 104
Kase (Maskavas ielā 444b): kase@sbshop.lv +371 67 813 108
Apkures nodaļas vadītājs (Maskavas ielā 444b): Jānis Grašs apkure@sbshop.lv +371 29 780 774
Santehnikas nodaļa - Duškabīnes, Vannas, Keramika u.c. (Maskavas ielā 444b): Raivis Goldgrēbers raivis@sbshop.lv +371 29 558 435 Kaspars Ginters kaspars@sbshop.lv +371 29 3948 00

VEIKALU VADĪTĀJI

E-pasts Telefons
Veikala vadītāja Rīgā, Maskavas ielā 444b: Daiga Piķe m444@sbshop.lv +371 2 64 256 62 (Mob.)
Veikala vadītājs Rīgā, Lāčplēša ielā 127a: Guntis Urža lacplesa@sbshop.lv +371 25 404 758 (Mob.)
Veikala vadītājs Daugavpilī, Rīgas ielā 77: Anatolijs Panteļeiko daugavpils@sbshop.lv +371 65 421 325 +371 29 666 647 (Mob.)
Veikala vadītājs Jelgavā, Atmodas ielā 19: Ineta Grīnfelde ineta@sbshop.lv +371 63 041 000 + 371 27 081 111 (Mob.)
Veikala vadītājs Valmierā, Rīgas ielā 59: Ojārs Freimanis valmiera@sbshop.lv +371 64 233 411 +371 26 810 811 (Mob.)
Veikala vadītāja Ventspilī, Kārļa ielā 7: Aija Zandberga - Kornijanova ventspils@sbshop.lv +371 63 630 146 +371 29 666 906 (Mob.)

IEPIRKUMI

E-pasts Telefons
Iepirkumu daļas vadītājs: Ziedonis Kalnpurs ziedonis@sbshop.lv +371 29 999 003

KONSULTĀCIJAS

E-pasts Telefons
Lielo projektu apkalpošana: Sigurds Zuntners sigurds@sbshop.lv +371 29 149 923
Profesionālas konsultācijas un uzstādīšana: Jevgeņijs Dedelis jevgenij@siltumtehnika.lv +371 28 818 088

INŽENIERTEHNISKAIS DEPARTAMENTS

E-pasts Telefons konsultācijas, projekti, tāmes
Tāmētājs, inženieris: Jānis Grašs apkure@sbshop.lv +371 67 813 109
Sertificēts inženieris: Jevgeņijs Dedelis jevgenij@siltumtehnika.lv +371 28 818 088

LOĢISTIKA

E-pasts Telefons
Noliktavas vadītāji: Līga Zālīte liga@sbshop.lv - Vladislavs Koņahins noliktava@sbshop.lv +371 29 553 779
Preču piegādes koordinātors: Silvija Zeltiņa silvija@sbshop.lv +371 67 813 115

BIROJS

E-pasts Telefons
Sekretāre: Agita Kiete sb@sbshop.lv +371 67 813 100
Galvenā grāmatvede: Inese Zeltzaķe inese@sbshop.lv +371 67 813 106
Mārketinga nodaļa: Toms Priedols toms@sbshop.lv +371 26 688 163