pirkuma grozs
Vienības: 0 Summa: 0.00 € Apskatīt grozu

Kontaktpersonas

VAIRUMTIRDZNIECĪBA

E-pasts Telefons
Vairumtirdzniecības vadītājs: Sigurds sigurds@sbshop.lv +371 29 149 923
Tirdzniecības pārstāvji: Aleksandrs aleksandrs@sbshop.lv +371 25 972 743 Jevgeņijs jevgenij@siltumtehnika.lv +371 67 813 100 Diāna vairumtirdznieciba@sbshop.lv +371 67 813 102 Māris maris.s@sbshop.lv +371 29 998 177 Ziedonis ziedonis@sbshop.lv +371 29 999 003 Līga (eksports) liga@sbshop.lv +371 67 813 104 Edmunds edmunds@sbshop.lv +371 27 080 800 Dace(Kurzemes reģionālā pārstāve) dace@sbshop.lv +371 27 033 989

TIRDZNIECĪBA

E-pasts Telefons
Tirdzniecības direktors: Ziedonis ziedonis@sbshop.lv +371 29 999 003
Tirdzniecības direktora vietniece: Līga liga@sbshop.lv +371 26 810 710 (Mob.) +371 67 813 104
Kase (Maskavas ielā 444b): kase@sbshop.lv +371 67 813 108
Apkures nodaļas vadītājs (Maskavas ielā 444b): Jānis apkure@sbshop.lv +371 29 780 774
Santehnikas nodaļa - Duškabīnes, Vannas, Keramika u.c. (Maskavas ielā 444b): Raivis raivis@sbshop.lv + 371 67 813 113 Kaspars kaspars@sbshop.lv +371 29 3948 00

VEIKALU VADĪTĀJI

E-pasts Telefons
Veikala vadītāja Rīgā, Maskavas ielā 444b: Daiga kase@sbshop.lv +371 29 666 909 (Mob.)
Veikala vadītājs Rīgā, Lāčplēša ielā 127a: Guntis lacplesa@sbshop.lv + 371 67 227 797
Veikala vadītājs Daugavpilī, Rīgas ielā 77: Anatolijs daugavpils@sbshop.lv +371 65 421 325 +371 29 666 647 (Mob.)
Veikala vadītājs Jelgavā, Atmodas ielā 19: Ineta ineta@sbshop.lv +371 63 041 000 + 371 27 081 111 (Mob.)
Veikala vadītājs Valmierā, Rīgas ielā 59: Mārtiņš valmiera@sbshop.lv +371 64 233 411 +371 ‭22 111 673 (Mob.)
Veikala vadītāja Ventspilī, Kārļa ielā 7: Aija ventspils@sbshop.lv +371 63 630 146 +371 29 666 906 (Mob.)

IEPIRKUMI

E-pasts Telefons
Iepirkumu daļas vadītājs: Ziedonis ziedonis@sbshop.lv +371 29 999 003

KONSULTĀCIJAS

E-pasts Telefons
Lielo projektu apkalpošana: Sigurds sigurds@sbshop.lv +371 29 149 923
Profesionālas konsultācijas un uzstādīšana: Jevgeņijs jevgenij@siltumtehnika.lv +371 67 813 100

INŽENIERTEHNISKAIS DEPARTAMENTS

E-pasts Telefons konsultācijas, projekti, tāmes
Tāmētājs, inženieris: Jānis apkure@sbshop.lv +371 67 813 109
Sertificēts inženieris: Jevgeņijs jevgenij@siltumtehnika.lv +371 67 813 100

LOĢISTIKA

E-pasts Telefons
Noliktavas vadītāji: Līga liga@sbshop.lv - Vladislavs noliktava@sbshop.lv -
Preču piegādes koordinātors: Silvija silvija@sbshop.lv +371 67 813 115

BIROJS

E-pasts Telefons
Sekretāre: Agita sb@sbshop.lv +371 67 813 100
Galvenā grāmatvede: Inese inese@sbshop.lv +371 67 813 106
Mārketinga nodaļa: Toms toms@sbshop.lv +371 26 688 163