pirkuma grozs
Vienības: 0 Summa: 0.00 € Apskatīt grozu

 

Saules paneļi elektroenerģijas ražošanai mājsaimniecībām un industriālajam ēkām. 

 

Bezmaksas saules enerģija elektroenerģijas ražošanai, izmantojot Viessmann Vitovolt 300 saules paneļus.

Vitovolt 300 Saules moduļi pārliecina ar savām augstajām jaudas vērtībām un bezkompromisa kvalitāti, kā arī ar Viessmann plašo produktu klāstu un daudzpusīgajām jaudas garantijām. Turklāt visiem moduļiem piegādes stāvoklī ir tikai pozitīvas jaudas pielaides. Tas nozīmē jaudas palielinājumu līdz plus 5 Wp.

Viessmann saules paneļi ir paredzēti izmantošanai uz vienģimeņu māju un daudzdzīvokļu māju jumtiem, kā arī uz komercdarbībā izmantojamu ēku un industriālo ēku jumtiem.

Pievilcīgs dizains

Vitovolt 300 moduļi atšķiras ar dizainu un izmēriem. Daži moduļi ir ar melnu, anodētu rāmi, īpaši tumšām monokristālu šūnām un melnu polivinila fluorīda plēvi. Rezultāts: neparasts dizains un atraktīva saules paneļu arhitektūra, kas nodrošina maksimālas jaudas vērtības un optimālu peļņu. 

Sertificēts kvalitātes kontroles process Apjomīgais kvalitātes kontroles process jebkurā posmā nodrošina atbilstību augstajām prasībām, kas tiek izvirzītas sērijas Vitovolt 300 fotoelektriskajiem moduļiem.

Balstoties uz piegādātāju plašo kvalifikāciju komerciālajā un tehniskajā jomā, visi Vitovolt 300 moduļu ražošanas procesa posmi tiek kontrolēti. Un tas neattiecas tikai uz pirmo partiju ražojumiem. Katra atsevišķa ražojumu partija uz vietas tiek kontrolēta un tiek sertificēta tikai tādā gadījumā, ja ražojumi atbilst vispusīgajiem Viessmann specifikācijas kritērijiem. Noliktavā ienākošo preču kvalitātes kontrole nodrošina, ka Vitovolt 300 fotoelektrisko moduļu kvalitāte tiek saglabāta arī transportēšanas laikā.

Lasīt vairāk: Atbalsta programma saules paneļu iegādei

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 26688163 (Toms)

Skats:
Cenas filtrs: € -
 • Kods
  Nosaukums
  Noliktavā
  Mērvienība
  Grozā
  Cena ar PVN
  Cena ar PVN ar atlaidi

Viessmann Saules paneļi elektroenerģijas ražošanai (Cena ir spēkā, tikai pērkot kopā ar invertoru)

Viessmann Saules paneļi elektroenerģijas ražošanai (Cena ir spēkā, tikai pērkot kopā ar invertoru)