pirkuma grozs
Vienības: 0 Summa: 0.00 € Apskatīt grozu

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 26688163 (Toms)

Skats:
Cenas filtrs: € -
 • Kods
  Nosaukums
  Noliktavā
  Mērvienība
  Grozā
  Cena ar PVN
  Cena ar PVN ar atlaidi

Ungaro granulu kamīni Fit I

Ungaro granulu kamīni Fit I

Ungaro granulu kamīni Maia Blend Classic

Ungaro granulu kamīni Maia Blend Classic

Ungaro granulu kamīni Maia Smart

Ungaro granulu kamīni Maia Smart

Ungaro granulu kamīni Yncas

Ungaro granulu kamīni Yncas

Granulu kamīni piedāvā tieši tādu pašu funkciju kā citi industriāli, savā vizuālajā noformējumā visai neglīti apkures katli, bet atšķirībā no tiem šie kamīni novietojami viesistabā, virtuvē vai jebkurā dzīvojamā telpā, kurai vēlaties piešķirt personalizāciju, jo kamīni ir pieejami dažādākās krāsās un ar lielisku dizainu... un tehnisko izpildījumu. Mūsu piedāvātie kamīni no Ungaro ar centrālapkures pieslēgumu lieliski iederēsies jūsu mājoklī. Lielākā daļa granulu kamīnu ir gatavi lietošanai – viņos ietilpst visa vadība, cirkulācijas sūkņi un daudzas citas lietas, kas nepieciešamas apkures sistēmas pilnvērtīgai darbībai.

Mūsu piedāvātie kamīni pārsvarā tiek izmantoti dzīvojamo telpu apsildīšanai. Kamīna siltumnesējs ir karsts gaiss un uguns radītais siltuma starojums, kas telpā nokļūst caur kamīna dekoratīvo aizsargstiklu. Dažus modeļus iespējams pieslēgt ūdens centrālapkures sistēmai, jo tajos ir iebūvēti siltumapmaiņi ūdenim. Izmantojamais kurināmais ir koka granulas 6 mm diametrā.

Uzkrātā pieredze šajā jomā ļauj Ungaro būt par vienu no vadošajām kompānijām pasaulē, un tās piedāvātajiem modeļiem ir augsts komforta līmenis un tie ir ekonomiski, kā arī videi draudzīgi.

Kamīni ir viegli uzstādāmi un aizņem nelielu platību, radot patīkamu siltumu katrā mājoklī. Lai uzstādītu šos kamīnus, ir nepieciešama vienīgi ~80mm izeja dūmvadam. Kamīnā iebūvētais ventilators veic gaisa cirkulāciju, uzturot komfortablu klimatu visā telpā. Granulu tvertne ir viegli uzpildāma un ir pietiekoši ietilpīga, lai nodrošinātu darbību vairākas dienas autonomā režīmā. Granulu kamīnu inovatīvie risinājumi ir pacēluši šos kamīnus jaunos augstumos – digitāls kontroles panelis ļauj sekot kamīna darbībai un ļauj iestatīt vēlamo temperatūru, kā arī veikt nedēļas grafika programmēšanu; kamīni automātiski iedegas un uztur vēlamo istabas temperatūru. Atsevišķi modeļi ir aprīkoti ar tālvadības pulti, kas lietotājam sniedz papildus komfortu. Termostatu kontrole un ventilatoru darbība vienmērīgi izplata siltumu visā telpā un tas padara šos kamīnus ievērojami drošākus ekspluatācijā, atšķirībā no parastajām krāsniņām, kuras bieži ir bīstami karstas un tajā pašā laikā telpā var būt pavisam vēss.

Ungaro piedāvā dažādus modeļus, un katram no tiem ir iespējamas dažādas variācijas gan aprīkojumā, gan apdares materiālos.