pirkuma grozs
Vienības: 0 Summa: 0.00 € Apskatīt grozu

                  

Ražots Francijā

10 gadu garantija

 

Chazelle piedāvā augstākās kvalitātes čuguna un metāla kurtuves.

SOLO čuguna kurtuves ir pieejamas ar taisnu ,izliektu, prizmātisku un stūra stiklu.

Solo kurtuvēm jaudas diapazons ir no 7 – 17 kw. Kurtuvi piemeklēsim pēc Jūsu vēlmēm.

  • Šīm kurtuvēm ir augsta efektivitāte no 50 – 80% , degšanas ilgums ir līdz 4,5h no viena pilna krāvuma.

  • HP kurtuves ar gāzes ģenerācijas funkciju, kas būtiski palielina degšanas ilgumu līdz 8 h no viena pilna krāvuma. Degšanas temperatūra ir no 800oC līdz 1000oC, lietderības koeficents ir no 75% līdz 80%.

HP kurtuvēm ir stiklotas durvis tonētā rāmī un ar vermikulīta plāksnēm iekšpusē, kas palīdz atstarot siltumu. Pieejamas kurtuves ar jaudu no 7 – 14 Kw.

Design metāla kurtuves ir ar stiklotām durvīm kuras ir paceļamas uz augšu un kurināmas atvērtā veidā. Šīm kurtuvēm ir iespēja pievadīt augsto gaisu no āras, lai nededzinātu skābekli Jūsu telpās. Kā arī ir iespēja pievienot siltā gaisa gaisvadus un novadīt silto gaisu uz citām telpām. Kurtuves iekšpusē ir šamota aizsargsienas, kas pasargās kurtuvi un pagarinās kalpošanas mūžu.

Design metāla kurtuvēm jaudas diapazons ir no 13,5 – 25 kw, kas ļaus apsildīt telpas līdz 220 m2 platībā.

BEZ MAKSAS izveidosim Jums projektu izvēlētajam kamīnam.

Chazelle kamīniem ir pieejamas:

  • apmēram 64 krāsu veidu kamīnu apdares;
  • dažadi apdares veidi – granīts, marmors, šūnakmens un koks

 

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 25404758 (Guntis)

Chazelles

Chazelles

Esam CHAZELLES oficiālie pārstāvji Latvijā. Piedāvājam augstas kvalitātes CHAZELLES kurtuves par pievilcīgākajām cenām Latvijā. Klientu ērtībai mēs piedāvājam maksimāli īsākos jebkuras kurtuves piegādes termiņus un garantējam augstu kurtuvju kvalitāti.

Lielākā daļa šeit apskatāmās kurtuves ir pieejamas un apskatāmas uz vietas pie mums vislielākajā ekspozīcijā Latvijā.

Piedāvājam arī jebkuras kurtuves profesionālu un sertificētu uzstādīšanu un montāžu, ko veic mūsu kvalificētie darbinieki.

Uzņēmums CHAZELLES savu darbību uzsāka 1979.gadā Francijā. Šodien uzņēmums iekļaujas jaunās pasaules dinamikā un ievieš jauninājumus, ražojot arvien jauna dizaina kurtuves u.c. dizaina produktus. No 2000.gada CHAZELLES ir ņēmis lielu dalību apkārtējās dabas aizsardzībā, tādēļ varam garantēt, ka CHAZELLES ražotās kurtuves ir ļoti efektīvas (ar ekonomisku malkas patēriņu un zemu piesārņojuma līmeni).

CHAZELLES kurtuves ir izgatavotas no augstākās klases čuguna, kas tiek izliets Francijā un Beļģijā un ir pieejamas ar radiatoru pieslēgumu. CHAZELLES kurtuvju stikli ir aprīkoti ar īpašu stikla aizsardzības sistēmu (Glass Protect System ©).

Kurtuvju klāstā piedāvājam vienīgos Eiropā pieejamos īpašos gāzes ģenerācijas kurtuvju modeļus - to degšanas ilgums ir vairāk nekā uz pusi ilgāks nekā parastām kurtuvēm, tādējādi ietaupot malkas patēriņu. Parasti degšanas ilgums kurtuvēm ir 4 stundas, bet šie modeļi spēj uzturēt malkas degšanas ilgumu līdz 8 stundām. Gāzes ģenerācijas princips ļauj sasniegt augstas lietderības koeficienta vērtības līdz 80,5% pie zemām kaitīgo vielu emisijām.