pirkuma grozs
Vienības: 0 Summa: 0.00 € Apskatīt grozu

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 29999003 (Ziedonis)

Skats:
Cenas filtrs: € -
 • Kods
  Nosaukums
  Noliktavā
  Mērvienība
  Grozā
  Cena ar PVN
  Cena ar PVN ar atlaidi

Dražice kombinētie, piekaramie, vertikālie boileri Ražots: Čehijā

Dražice kombinētie, piekaramie, vertikālie boileri

Dražice kombinētie, piekaramie, vertikālie boileri ar siltummaiņa platību 1m2 Ražots: Čehijā

Dražice kombinētie, piekaramie, vertikālie boileri ar siltummaiņa platību 1m2

Dražice kombinētie, piekaramie, horizontālie boileri Ražots: Čehijā

Dražice kombinētie, piekaramie, horizontālie boileri

Drazice

„Dražice” – čehu etalons jau kopš 1900.gada. „Dražice” ir pilnīgi noteikti pierādījusi sevi kā kvalitatīvs brends ar kvalitatīviem boileriem, kurus zina visā Eiropā!

„Dražice” ražotie boileri ir vieni no ekonomiskākajiem, kas ir pieejami tirgū. Uzņēmums „Dražice” ir lielākais ūdens boileru ražotājs Čehijā, kā arī ir plaši pazīstams Eiropā un eksportē savu produkciju uz daudzām pasaules valstīm. Boileri – tā ir uzņēmuma pamatdarbība – uzņēmums ražo vertikālos, horizontālos, stacionāros, elektriskos, kombinētos u.c. dažāda tilpuma ūdens boilerus sākot no 20 līdz pat 1000 litriem.

Nozīmīgs uzņēmuma darbības virziens ir boileru ražošana lielākajiem un populārākajiem Eiropas gāzes apkures katlu ražotājiem, kas novērtējuši augsto produktu kvalitāti un tālāk savukārt saviem klientiem izplata boilerus jau ar saviem zīmoliem. „Dražice” cenšas vēl vairāk stiprināt savas pozīcijas Eiropas tirgū un stingri nostiprināties starp vadošajiem savas nozares uzņēmumiem. Šī mērķa sasniegšanai stabilu pamatu veido daudzu gadu tradīcijas, ļoti augstas kvalitātes produkcija un lieliska, ekoloģiski droša ražotāja reputācija. Uzņēmuma „Dražice” galvenais uzdevums ir maksimāla patērētāju izvirzīto prasību pret uzņēmuma produkciju apmierināšana.