pirkuma grozs
Vienības: 0 Summa: 0.00 € Apskatīt grozu

Boileri un ūdens sildītāji

Boileri

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 29999003 (Ziedonis)

Boileri un ūdens sildītāji

SIA "SB" piedāvājumā ir prakstiski visu veidu boileri - vertikālie, horizontālie, stacionārie, elektriskie, kombinētie, solārie un caurteces ar tilpumiem sākot no 20 litriem līdz pat 1000 litriem - par vislabākajām cenām Latvijā.

Drazice

Esot DRAŽICE oficiālajiem ražotāju pārstāvjiem Latvijā, varam piekrist apgalvojumam, ka ražotājs pilnīgi noteikti pierādījis sevi kā kvalitatīvs brends ar kvalitatīviem boileriem, kurus zina visā Eiropā! DRAŽICE ir lielākais ūdens boileru ražotājs Čehijā, kā arī ir plaši pazīstams Eiropā un eksportē savu produkciju uz daudzām pasaules valstīm. Boileri - tā ir uzņēmuma pamatdarbība - uzņēmums ražo vertikālos, horizontālos, stacionāros, elektriskos, kombinētos u.c. dažāda tilpuma ūdens boilerus ar tilpumu no 20 līdz 2000 litriem.

DRAŽICE ražotie boileri ir vieni no ekonomiskākajiem, kas ir pieejami tirgū, turklāt boileri ir īpaši ar to, ka to elektriskais tens - tas nav ūdenī iegremdēts spirālveida sildelements, bet gan sausa keramiskā caurule, kura ir ievietota biezā tērauda korpusā, kas ir īpaši izturīga, piemēram, pret cietu ūdeni. DRAŽICE boileru tvertnes iekšējo virsmu no korozijas aizsargā īpaša keramiska emaljas glazūra. Papildus tam boileri ir aprīkoti ar apkopes lūku, kas ļauj veikt tīrīšanu rezervuāra iekšienē un ļauj atbrīvoties no nosēdumiem un nogulsnēm (katlakmens, dzelzs), kas savukārt samazina boilera uzturēšanas izmaksas un krietni paildzina boilera kalpošanas laiku. Pateicoties vienkāršiem tehniskajiem risinājumiem un ražošanā izmantotajiem augstākās kvalitātes materiāliem, DRAŽICE boileri ir ekspluatācijā droši un īpaši izturīgi.

Regent

Mūsu piedāvājumā ir arī REGENT elektriskie vertikālie un horizontālie boileri, kā arī kombinētie vertikālie boileri, ar tilpumu sākot no 30 līdz 100 litriem. Šo boileru iekšējā tvertne izgatavota no tērauda un aizsargāta no korozijas iedarbības ūdens ietekmē ar emaljas segumu.

Ariston

Kā arī piedāvājam ARISTON elektriskos vertikālos un horizontālos boilerus, ar tilpumu no 10 līdz 100 litriem. ARISTON boileri tiek izgatavoti ar īpaši biezu izolāciju, kā arī īpaši lielu magnija anodu, kas padara boilera tvertnes elektroķīmisko aizsardzību daudz efektīvāku.

Esot ražotāju oficiālajiem pārstāvjiem Latvijā, SIA "SB" nodrošina maksimāli īsākos boileru piegādes termiņus, kā arī piedāvā profesionālu un sertificētu boileru uzstādīšanu un montāžu. Lielākā daļa piedāvājumā esošie boileri ir pieejami mūsu noliktavā kā arī apskatāmi visos mūsu firmas veikalos. Mūsu pieredzējušie darbinieki sniegs jums profesionālu konsultāciju par jebkuru no piedāvājumā esošajiem boileriem un palīdzēs Jums izvēlēties atbilstošāko boileri tieši jūsu mājoklim.