pirkuma grozs
Vienības: 0 Summa: 0.00 € Apskatīt grozu

Hidrofori un izplešanās tvertnes

Ražots: Itālijā

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 25404758 (Guntis)

Par AQUASYSTEM

AQUASYSTEM

Zilio Industries srl. tika dibināta 2011. gadā, ka uzņēmums, kurā tika apvienoti divi Itālijas vadošie uzņēmumi apkures un ūdens apgādes nozarēs, AQUASYSTEM un Rondra, kas specializējies attiecīgi hidroforu un izplešanās trauku, un Multi-colum tērauda radiatoru ražošanā.

Sešdesmitajos gados, AQUASYSTEM bija viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas sāka ražot izplešanās trauki un hidroforus ar maināmām membrānām.

Visus šos gadus, AQUASYSTEM uzņemuma misija ir atbilst klientu un tirgus prasībām, kā arī piedāvāt augstas kvalitātes produktus un vienlaikus pievērst uzmanību apkārtējās vides ietekmei.

Tūkstošiem hidroforu no 2 līdz 10000 litriem tiek saražoti katru dienu, simtiem dažādu modeļu un funkcijas ar jaunākajām tehnoloģijām, lai atbilstu visām prasībām, un tirgiem. Visi AQUASYSTEM produkti ir pilnībā pārbaudīti katrā posmā ražošanas procesā, kas ir kā garantija augstai kvalitātei.

AQUASYSTEM ir sertificēts Eiropas institūcijā TUV CERT saskaņā ar ISO 9001: 2008 standarta prasībām, lai ražotu izplešanās traukus un hidroforus.

Visa AQUASYSTEM produkcija ir ar CE marķējumu saskaņā ar ES direktīvu 97/23 / EK (PED) un ieguvusi prestižākās starptautiskās sertifikācijas, piemēram, ACS, WRAS, GOST.

Pateicoties ilgu gadu pieredzei un jaunajai, motivētajai komandai, kas darbojas ar aizrautību, apņēmību un profesionālo kompetenci, AQUASYSTEM piedāvā ļoti augstas kvalitātes servisu un atbalstu.