pirkuma grozs
Vienības: 0 Summa: 0.00 € Apskatīt grozu

 

Tikai pie uzņēmuma "SB" viszemākās Viessmann siltumsūkņu cenas. Projektējam, uzstādām un apkalpojam. Zvani, un pārliecinies!

Esam tiešie Eiropā atzītāko apkures iekārtu ražotāju pārstāvji Latvijā. Uz vietas ir pieejami un nopērkami visu veidu siltumsūkņi, ko piedāvā mūsu pārstāvēto ražotāju uzņēmumi. Iekārtu montāžu veic SB, SIA sertificētii meistari.

 

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 26688163 (Toms)

Siltumsūkņi

Siltumenerģija ir iegūstama no trim dažādiem dabas resursiem – no gaisa, ūdens un zemes. Siltumsūkņi ir apsildes iekārtas, kuras siltuma ģenerēšanai izmanto kādu no šiem atjaunojamās enerģijas avotiem. Siltums tiek radīts efektīvi un tai pašā laikā saudzējot dabu, kas šīs iekārtas padara par efektīvu un videi un cilvēkam draudzīgu siltuma ieguves veidu. Siltumsūkņu izmantošanas priekšrocības ir dažādas, piemēram, kurināmā iegāde vairs nebūs problēma, par kuru Jums būtu jādomā, jo šīs iekārtas siltumu rada no dabas resursiem, līdz ar to vairs nav jāuztraucas par iespējamu dūmu noplūdi vai sodrēju rašanos. Šo iekārtu var izmantot kā vienīgo apkures iekārtu vai kā papildus apkures iekārtu. Siltumsūknis darbojas automātiski, kas nozīmē, ka Jums nebūs jāuzrauga un jākontrolē tā darbība; mājās valdīs siltums neatkarīgi no tā, vai kāds ir vai nav uz vietas. Šīs iekārtas ļaus ietaupīt naudu uz siltumapgādes rēķina, kā arī paša siltumsūkņa apkope ir vienkārša un neradīs Jums liekus izdevumus.

Situmsūkņi ir iedalāmi dažādos veidos, balstoties uz dabas resursu, no kura siltums tiek ņemts, un apsildāmo matēriju. Siltums tiek iegūts no gaisa vai ģeotermālās (zemes) enerģijas un ar to tiek sildīts gaiss vai ūdens Jūsu mājā. Gaiss-gaiss siltumsūknis darbojas ar gaisā atrodamā siltuma palīdzību pat tad, kad āra temperatūra noslīd līdz -30 grādiem. Tas ātri un efektīvi uzsildīs dzīvojamo platību, kā arī palīdzēs telpās attīrīt gaisu, pateicoties iebūvētajiem gaisa filtriem. Gaiss-ūdens siltumsūknis pārnes enerģiju no gaisa uz apkuri, kā arī nodrošina mājā karsto ūdeni. Šī veida siltumsūkni ir izdevīgi izmantot arī telpās, kas nav izmantojamas tikai kā dzīvojamā platība, jo tas ir pieslēdzams pie dažādām ūdens apsildes sistēmām, piemēram, radiatoriem. Zeme-ūdens siltumsūkņi izmanto zemes ģeotermālo siltumu, lai uzsildītu ūdeni Jūsu mājas ūdens apsildes sistēmā, tādēļ arī šis siltumsūkņu veids ir ieteicams gadījumos, ja ir jāapsilda lielāka platība.

Mūsu uzņēmums klientiem piedāvā siltumsūkņus no vadošajiem ražotājiem, tādiem kā Viessmann, Panasonic un Vaillant. Viessmann siltumsūkņi ir Vācijā ražoti, kas nodrošina augstāko kvalitāti, ilgmūžību un nodrošina piemērotu apkures sistēmas risinājumu visiem enerģijas avotiem ar dažāda līmeņa jaudu, kas būs piemēroti tieši Jūsu mājai. Panasonic siltumsūkņi jau gadiem pierāda savu kvalitāti un ilgmūžību.  Kompānija Vaillant piedāvā saviem klientiem visā pasaulē siltumsūkņus un citas ekoloģiski tīras un enerģiju taupošas apkures ierīces, kuras darbojas ar fosilo kurināmo, saules, gaisa, ūdens vai ģeotermālo enerģiju.

SIA „SB” jau gadiem nodrošina augstas kvalitātes iekārtu tirdzniecību un uzstādīšanu. Mēs parūpēsimies par Jūsu siltumsūkņa piegādi un sniegsim tam vairāku gadu garantiju, kā arī piedāvājam iespēju šo preci iegādāties līzingā, lai Jūsu mājās siltums ieplūstu pēc iespējas ātrāk un pirkuma summu varētu apmaksāt ilgākā laika periodā.