pirkuma grozs
Vienības: 0 Summa: 0.00 € Apskatīt grozu

 

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 25404758 (Guntis)

Augstākās kvalitātes dvieļu žāvētāji par vislabākajām cenām Latvijā, no tādiem lielākajiem un pazīstamākajiem ražotājiem kā KERMI, CALEIDO, CARISA, TERM, RADOX, DeLONGHI. Esam minēto ražotāju oficiālie pārstāvji Latvijā.

KERMI pielieto interesantus krāsu akcentus, lai dvieļu žāvētāji būtu perfekti pieskaņoti interjera dizainam. Individuālas formas un augstas kvalitātes apstrāde padara dizaina dvieļu žāvētājus KERMI par prestižu elementu interjerā kā vannas istabās, tā arī dzīvojamās telpās. KERMI dvieļu žāvētāji - pievilcība ar uzsvērumu uz individuālismu un neatkārtojamību, mūsdienu interjerā.

CO.GE.FIN ir radījuši radiatorus un dvieļu žāvētājus zem CALEIDO brenda jau kopš 1993.gada. CALEIDO ir vienmēr koncentrējušies uz augstākās kvalitātes produkciju, izvirzot viņu galveno mērķi – piegādāt drošus un uzticamus produktus. Un tieši tādēļ, CO.GE.FIN ir izvelējušies laist klajā jaunos CALEIDO izstrādājumus.

Lai gan radiatori/dvieļu žāvētāji nosaka lielu lomu mūsu ikdienas dzīvē, tos vairāk neuzskata par vienkāršiem funkcionāliem priekšmetiem. Tīri, viegli paneļi ar atstarojosām virsmām, lietie metāli un drosmīgās krāsas ir daļa no CALEIDO koncepta, piešķirot telpai radošumu un individualitāti, neskatoties uz radiatoru veicamajām galvenajām funkcijām. CALEIDO radiatoriem/dvieļu žāvētājiem ir pielietoti dažādi dizaina risinājumi, kuri ir izstrādāti līdz smalkākajai detaļai,sniedzot iespēju novietot tos jebkurā vietā – sākot ar mājokli, ofisu un beidzot ar publiskām vietām(peldbaseini, sporta zāles, restorāni u.c.).

Lielākā daļa produkcijas ir pieejama un apskatāma uz vietas pie mums vislielākajā ekspozīcijā Latvijā. Klientu ērtībai mēs piedāvājam maksimāli īsākos preču piegādes termiņus. Garantējam augstu preču kvalitāti.

Mūsu profesionālie darbinieki veic kvalificētu un sertificētu dvieļu žāvētāju uzstādīšanu un montāžu.