pirkuma grozs
Vienības: 0 Summa: 0.00 € Apskatīt grozu

 

PIEDĀVĀJAM IEGĀDĀTIES DAŽĀDA TIPA UN JAUDAS APKURES KATLUS

Garantija ir spēkā tikai tad, ja iekārtas uzstādīšanu, ieregulēšanu un palaišanu ir veicis sertificēts speciālists (organizācija), kas reģistrēts Latvijas Republikas Būvkomersantu reģistrā un/vai persona, kurai ir nepieciešamās licences un atļaujas apkures iekārtu uzstādīšanai, palaišanai un apkalpošanai.

SB” ir stabils uzņēmums ar 100% Latvijas kapitālu un 30 gadu pieredzi siltumapgādes un santehnikas nozarē Latvijā. Vairāk nekā 100 000 mājsaimniecības un pašvaldību ēkas šodien izmanto dažādas apkures iekārtas, kas ir iegādātas SIA „SB” veikalos. Piesaistot jaunus un talantīgus speciālistus un nepārtraukti meklējot labākos Eiropas ražotājus, SIA „SB” 30 gadu laikā ir tapis par neapšaubāmu līderi apkures tirgū Latvijā un kļuvis labi pazīstams visas Eiropas siltumapgādes ražošanas tirgus dalībniekiem.

Uzņēmumam ir plaša spektra sadarbības partneru loks – to vidū ir gan būvfirmas, gan uzņēmumi, gan individuālie pasūtītāji. Tikpat izvērsts ir arī SIA „SB” darbības lauks apkures sistēmu izstrādes un iekārtu uzstādīšanas ziņā, rēķinot pēc to jaudas – no nelieliem individuāliem apkures katliem līdz lieljaudas apkures iekārtām. To nosaka fakts, ka viens no uzņēmuma saimnieciskās darbības virzieniem ir katlumāju un apkures sistēmu projektēšana, uzstādīšana, pieslēgšana un regulēšana, tāpat tiek nodrošināts apkopes, garantijas un pēcgarantijas serviss. Par katlumājām un citām lielām apkures sistēmām nepieciešamo lieljaudas katlu piegādi SB Siltumtehnika gādā pa tiešo no ražotāju rūpnīcām Eiropā.

Lieljaudas apkures tehnika tiek nodrošināta pēc pieprasījuma

Uzstādīšanai katlumājās SB Siltumtehnika no Eiropas ražotājiem piegādā dažāda kurināmā – gāzes, granulu, šķeldas, malkas, dīzeļdegvielas – rūpnieciskos apkures katlus ar jaudu no 100 kW līdz 1,4 MW. Šāds to jaudas diapazons paplašina apkures sistēmu izveidošanas un siltuma piegādes iespējas. Ar SB Siltumtehnika uzstādītājiem lieljaudas apkures katliem tiek nodrošināts siltums un karstais ūdens visdažādākajās būvēs – dzīvojamās mājās, daudzdzīvokļu mājās, saimniecības ēkās, ražotnēs, noliktavās un siltumnīcās.

Ņemot vērā katlumāju un tajās izmantojamo lieljaudas apkures katlu tirgus specifiku, šādi pasūtījumi tiek apmierināti pēc nepieciešamības. Turklāt šāda pieeja ir abpusēji izdevīga, jo klientam tiek izstrādāts projekts, uz kuru balstoties, pa tiešo no ražotāja, bez starpniekiem, par rūpnīcas cenām tiek piegādāts izvēlētais apkures katls un citi nepieciešamie izejmateriāli.

Lasīt vairāk: Lieljaudas apkures katli

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 26688163 (Toms)