pirkuma grozs
Vienības: 0 Summa: 0.00 € Apskatīt grozu

SIME apkures katli Ražots: Itālijā

 

VEICAM KATLUMĀJU SERTIFICĒTU MONTĀŽU

 

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 26688163 (Toms)

Skats:
Cenas filtrs: € -

EKSKLUZĪVAIS SIME RŪPNĪCAS PĀRSTĀVIS!

Veicam sertificētu uzstādīšanu, kā arī projektējam privātmājām apkures iekārtas!

 • Kods
  Nosaukums
  Noliktavā
  Mērvienība
  Grozā
  Cena ar PVN
  Cena ar PVN ar atlaidi

SIME SOLIDA EVO apkures katli

SIME SOLIDA EVO apkures katli

SIME Šķidrā kurināmā katli

SIME Šķidrā kurināmā katli

Šķidrā kurināmā degļi

Šķidrā kurināmā degļi

Sime apkures katli

Par SIME

SIME tika nodibināta Itālijā 1972. gadā divu pazīstamu uzņēmumu FAIS un IML apvienošanās rezultātā.

Kopš tā laika, jau vairāk nekā 40 gadus, koncerns SIME saviem klientiem piedāvā augstākās kvalitātes apkures tehnikas iekārtas un izstrādājumus, kuru ražošanā tiek izmantoti vismodernākie čuguna izstrādājumu ražošanas risinājumi pasaulē. Tikai dažu desmitu gadu laikā, spēcīga orientēšanās uz inovācijām ir ļāvusi uzņēmumam sasniegt augstākās kvalitātes un efektivitātes virsotnes.

Sime attīstība sākās ar jauna tipa čuguna plākšņu radiatoru ražošanu , tad 1973. gadā Sime pievērsās čuguna katlu ražošanai, kuri bija aprīkoti ar atmosfēriskajiem degļiem, kas tam laikam bija milzīgs tehnoloģisks izrāviens.

Rūpnīcas metāla lietuvju kvalitāte un liešanas prasmes, tad un joprojām pārstāv konkurētspējīgāko "know-how" tehnoloģiju Eiropas tirgū.

SIME grupa ir viena no lielākajiem čuguna kurtuvju, citu izstrādājumu ražotājiem, kas piegādā arī savus produktus daudziem citiem lieliem Eiropas katlu ražotājiem.

Viessmann, Buderus, Junkers, Bosch, Vaillant, Attack, Imergas u.c. izmanto Sime čuguna daļas savu produktu ražošanai, kas zināmā mērā ir apliecinājums SIME tehnoloģiskajai dominancei.

Pateicoties nepārtrauktajiem liela mēroga ieguldījumiem pētniecībā un innovāciju ieviešanā , SIME produkti nodrošina komfortu un ērtības jau miljonos māju visā pasaulē.

Gadu gaitā, nostiprinot savu tehnoloģiskās attīstības līdera vietu Eiropā, SIME ir kļuvusi par piemēru apkures izstrādājumu ražošanas jomā.