pirkuma grozs
Vienības: 0 Summa: 0.00 € Apskatīt grozu

VEICAM KATLUMĀJU SERTIFICĒTU MONTĀŽU

 

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 26688163 (Toms)

 

Par ATMOS

Esam ekskluzīvais ATMOS rūpnīcas pārstāvis, kas veic sertificētu ATMOS apkures katlu uzstādīšanu.

ATMOS pašlaik ir lielākais pirolīzes katlu ražotājs Eiropā, kas darbojas izmantojot cietā kurināmā gazificēšanas principu. Piedāvājam augstas kvalitātes apkures katlus par pievilcīgākajām un zemākajām cenām Latvijā.

Klientu ērtībai mēs piedāvājam maksimāli īsākos preču piegādes termiņus un garantējam augstu preču kvalitāti.

АТМОS ir viens no lielākajiem cietā kurināmā gāzģenerācijas apkures katlu ražotājiem, līdz šim ir nodevis ražošanā jau vairāk kā simts cietā kurināmā apkures katlu modeļu, turklāt pirmie ATMOS gāzģenerācijas malkas apkures katli tika izstrādāti jau 1962.gadā. АТМОS apkures katli tiek eksportēti un pārdoti vairāk kā 50 pasaules valstīs un 2013. gadā tika saražoti vairāk kā 35 000 apkures katli.

ATMOS malkas un granulu apkures katli ir pazīstami ar to efektivitāti - šie apkures katli, salīdzinot ar klasiskā tipa apkures katliem, sasniedz ievērojami augstākus lietderības rādītājus.

Klasiskie čuguna vai tērauda apkures katli, patiesībā praksē sasniedz efektivitāti tikai 65-70% robežās un to regulēšanas iespējas ir ļoti ierobežotas, bet ATMOS rāzotie apkures katli sasniedz 81-90% efektivitāti 30-100% katla jaudas regulēšanas diapazonā, tāpēc ATMOS cietā kurināmā apkures katli, izmantojot atbilstošu kurināmo ļauj praksē iegūt 20-30% kurināmā ekonomiju.

Pateicoties īpašajai konstrukcijai, ATMOS apkures katli uzrāda ļoti zemus piesārņojošo vielu izmešu daudzuma rādītājus. ATMOS ražotie apkures katli ir saņēmuši novērtējumus kā "Videi saudzīgi izstrādājumi", un šie apkures katli pie nominālās jaudas atbilst Eiropas standarta CSN EN 303-5 augstajai 3.klasei.