pirkuma grozs
Vienības: 0 Summa: 0.00 € Apskatīt grozu

 

Sokol katli ir paredzēti ēku apkurei sākot no 70m2 līdz pat 4000m2 (10kW - 400kW granulu apkures katli)


Rūpnīca pret katru klientu attiecas ar visaugstāko atbildības sajūtu

  • Serviss
  • 2 gadu garantija uz automātiku, 5 gadu garantija uz katla korpusu

Latvijā nodrošināta augstākajā līmenī. Visos Latvijas reģionos tiek veikta uzstādīšana un iekartu apkalpošana, ko veic rūpnīcā apmācīti un sertificēti darbinieki. Sokol iekartas komplektējas ar augstas klases automātikām, kā arī ar iespēju kontrolēt un vadīt katla darbību attālināti. Unikāla granulu un malkas kombinācija. Automātiska malkas aizdedzināšana.

Jaunums!

Apkures katlus papildus ir iespējams aprīkoti ar WI-FI sistēmas moduli, kas ir savienots ar rūpnīcas serveri, kas fiksē katru apkures iekārtas kļūdu un spēj noteikt apkures iekārtas defektu, un servisa meistaram ir iespēja attālināti izmainīt apkures iekārtas parametrus, lai novērstu radušos kļūdu. Tādējādi tiek ievērojami samazinātas apkures iekārtu apkalpošanas izmaksas.

Tehniskie dati!

Katla aprīkojums:

  • Standarta komplektacija vada 2 lokus, bet ir iespeja papildus aprīkot, lai vada vairākus lokus;
  • Āra sensors (kontrolē temperaturas svārstības un nodrošina konstantu temperatūru telpā);
  • Boilera sensors;
  • Iespēja sagatavot silto ūdeni vasaras periodā minimizējot granulu patēriņu (katls sak darboties tikai tad, kad udens temperatura samazinas)
  • Iespeja vadit katlu bezvadu no dzivojamas telpas un programmet temperaturas rezimu;
  • Iespeja iegadaties industrialos katlus ar palielinatiem granulu bunkuriem lidz pat 12 m3.

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 26688163 (Toms)

Par SOKOL

SOKOL apkures katli

Esam ekskluzīvie SOKOL rūpnīcas pārstāvji Latvijā! Veicam kvalificētu un sertificētu SOKOL granulu katlu uzstādīšanu un montāžu. Lielākā daļa produkcijas ir pieejama un apskatāma uz vietas pie mums vislielākajā ekspozīcijā Latvijā

Piedāvājam augstas kvalitātes granulu katlus SOKOL par pievilcīgākajām un zemākajām cenām Latvijā.

Klientu ērtībai mēs piedāvājam maksimāli īsākos preču piegādes termiņus. Garantējam augstu preču kvalitāti. 5 gadu garantija!

Katla programmēšanu un pirmo palaišanu veic SOKOL rūpnīcas sertificēts speciālists!

SOKOL granulu katli - tā ir mūsdienīga apkure!

METAL-FACH Apkures Tehnoloģija ir dinamiski augošs Polijas uzņēmums, centrālapkures katlu SOKOL ražotājs, kas darbojās 26 gadus, kurā strādā 1100 cilveki.

SOKOL katlu rūpnīca patstāvīgi tiek atjaunota un uzlabota, tādā veidā piedāvājot augstākas kvalitātes produktus. Pirms katra SOKOL granulu katla palaišanas apgrozībā, tiek veikti rūpīgi tehniskie pētījumi un funkcionālās pārbaudes, lai garantētu visaugstāko drošību.

SOKOL granulu katli, tiek ražoti no augstākās kvalitātes karstumizturīgā tērauda, kurš spēj izturēt temperatūru pat līdz 1500 °C. SOKOL granulu katli ir aprīkoti ar automātiskās aizdedzes degļiem un ir aprīkoti ar pašattīrīšanās funkciju, kas automātiski attīra pelnus no degļa restes. SOKOL granulu katli izceļas ar zemu elektrības patēriņu un to lietderības koeficients ir vairāk kā 92%.