pirkuma grozs
Vienības: 0 Summa: 0.00 € Apskatīt grozu

VIESSMANN apkures katli

 

VEICAM KATLUMĀJU SERTIFICĒTU MONTĀŽU

 

VIESSMANN apkures katli

    Lejupielādēt sertifikātu

 

Par Viessmann

Viessmann ir ģimenes uzņēmums ceturtajā paaudzē , kas dibināts 1917. gadā Vācijā .Uzņēmuma vērtības  ir atspoguļotas uzņēmuma dominējošajā sauklī: "Mēs veidojam telpu nākamajām paaudzēm"
Viessmann strādā 12 300 darbinieku - 22 ražotnēs , kas izvietotas 11 valstīs , 68 tirdzniecības birojos 31 valstī un 120 tirdzniecības pārstāvniecībās visā pasaulē . Viessmann grupas apgrozījums ir 2,65 miljardi euro un Viessmann ir starptautisks apkures tehnikas sistēmu ražošanas līderis kura galvenais birojs un galvenās ražotnes ir izvietotas Vācijā .

Viessmann uzņēmuma pamatprincipi

1966.gadā tika apkopoti Viessmann uzņēmuma pamatprincipi. Tie bija un ir svarīga vadlīnija Viessmann panākumiem. Laika gaitā vairakkārt pilnveidoti, tie nav zaudējuši savu nozīmi arī šodien. Visi kopā tie atspoguļo Viessmann zīmola personību, bet katrs atsevišķi Viessmann garu, gaisotni un izturēšanos, kas ir par pamatu Viessmann uzņēmuma kultūrai un augstajām prasībām pret paveikto darbu.

Jauninājumi

Viessmann ir nozares tehnoloģiju virzienu un impulsu noteicēji. Viessmann izveidojuši izcilus produktus un raduši problēmu risinājumus, kas kļuvuši par apkures tehnikas stūrakmeņiem. Arī turpmāk Viessmann būs tehnikas progresa noteicēji.

Visaugstākā kvalitāte

Viessmann piedāvā visaugstākās kvalitātes apkures tehnikas produktus un tiecās pēc ideāla visās darbības jomās. Viessmann darbību raksturo moto: „Nekas nav tik labs, lai tas nevarētu būt vēl labāks”.

Viss no viena piegādātāja

Viessmann piedāvā pilnībā nokomplektētas apkures tehnikas sistēmas visām vēlmēm un katram pēc vajadzības. Viessmann produkti ir droši un viegli apkalpojami. Tie taupa enerģiju, saudzē apkārtējo vidi un tiem ir īpašs dizains.

Efektivitāte

Viessmann darības pamatā ir dinamiskas, efektīvas struktūras un procesi, kā arī ātra lēmumu pieņemšana. Tas ļauj saglabāt Viessmann izdevumus, cik zemu vien iespējams. Tā Viessmann sasniedz izcilu cenas/ražības līmeni, ko arī nodrošina produkcijas pircējiem.

Atbildība

Viessmann uzņemamās sabiedrisku un sociālu atbildību. Pievēršot uzmanību procesiem, kas neatstāj iespaidu uz apkārtējo vidi, veicina atjaunojamo enerģiju izmantošanu. Viessmann atbalsta zinātni, mākslu un kultūru kā sabiedrības pamatvērtības.

Uzticamība

Viessmann ir uzticams sadarbības partneris. Viessmann produkti kalpo ilgi un droši. Viessmann tirdzniecības organizācijas ir jūsu tuvumā, tās sniegs padomu un nodrošina piegādi.

 

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 26688163 (Toms)