pirkuma grozs
Vienības: 0 Summa: 0.00 € Apskatīt grozu

VISPOOL vannas

Ražots: Latvijā

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 25404758 (Guntis)

Par VISPOOL

Vispool

Vispool ir ražotājs, kas pielietojot unikālo Marmoryl tehnoloģiju no akmens masas ražo dažāda tipa vannas - brīvstāvošās vannas, stūra vannas, taisnstūra vannas kā arī izgatavo vannas arī pēc individuāliem izmēriem. Ražojam arī izlietnes, dušas paliktņus, WC un bide pielietojot unikālo Marmoryl tehnoloģiju.

Pirmā kvalitatīvā akmens masas vanna pēc unikālās Marmoryl tehnoloģijas Vispool ražotnē tapa 2000. gadā. Tie bija vairāki savas jomas speciālisti, kas pēc vairāku gadu darbības starptautisku uzņēmumu paspārnē apvienojās ar vienu kopīgu mērķi – radīt savu prestižu Latvijas zīmolu.

Tikai un vienīgi ar neatlaidīgu darbu „ar rokām” izstrādāta šobrīd unikālā akmens masas vannu izgatavošanas tehnika Marmoryl. Tā aizgūta no Eiropā radītas vannu ražošanas tehnoloģijas ar vairāk kā piecdesmit gadu vēsturi. Tas vienlaikus ir Vispool lielākais lepnums un firmas noslēpums. Pateicoties Marmoryl, Vispool ir izdevies iekarot savu šobrīd stabilo vietu ne vien Latvijā, bet arī arvien augošajā Eiropas tirgū.