pirkuma grozs
Vienības: 0 Summa: 0.00 € Apskatīt grozu

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 25404758 (Guntis)

Esam ekskluzīvais rūpnīcu pārstāvis, kas veic arī sertificētu duškabīņu uzstādīšanu un montāžu.

Augstākās kvalitātes duškabīnes par vislabākajām cenām Latvijā, no tādiem lielākajiem un pazīstamākajiem ražotajiem kā KERMI, IFO, Baltijos Brastas, ROLTECHNIK, BALTECO.

KERMI piedāvā augstas kvalitātes duškabīnes, kas atspoguļo jaunākās dizaina tendences, dažādas metāla apdares un krāsas, kuras pieejamas plašā diapazonā. KERMI duškabīnes ir tādā līmenī, kas nodrošinās ilglaicīgu kalpošanu un apmierinātību visās cenu kategorijās. Duškabīnes izgatavotas no uzticama un droša organiskā stikla. Ir pieejama plaša modeļu izvēle individuāliem risinājumiem. Liels piedāvājums no standarta produktu kataloga. Vācu inženierzinātņu augstā kvalitāte. KERMI – profesionāla pieeja visam.

BALTIJOS BRASTAS ir augstas kvalitātes duškabīnes, ražotas Lietuvā. Duškabīnes dizainu parasti iesaka Jūsu dizaineris. Tomēr, ja izvēli izdariet paši, Jums palīdzēs mūsu profesionālie konsultanti. Ja Jums patīk maigākas formas un, ja jums ir kompakta vannas istaba – iesakām pusapļa formas duškabīnes. Ja Jums patīk klasisks dizains un Jums ir pietiekami plaša vannas istaba, izvēlieties taisnstūra formas duškabīnes. Starp citu, greznuma un klasikas cienītājiem, Baltijos Brastas ir radījuši duškabīnes un dušas sienas ar zelta vai bronzas krāsas furnitūru. Tām īpaši piestāvēs tonēts brūngans stikls. Ja vēlaties modernu vannas istabu, izvēlieties mūsdienīgu risinājumu – minimālistiskas eņģītes, bezrāmja konstrukcijas.

Lielākā daļa produkcijas ir pieejama un apskatāma uz vietas pie mums vislielākajā ekspozīcijā Latvijā.

Gadījumos, ja konkrētās duškabīnes nav pieejamas uz vietas, mēs piedāvājam tās piegādāt maksimāli īsākos termiņos, kā arī vienmēr garantējam augstu preču kvalitāti.