pirkuma grozs
Vienības: 0 Summa: 0.00 € Apskatīt grozu

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 25404758 (Guntis)

Augstākās kvalitātes vannas par vislabākajām cenām Latvijā, no tādiem lielākajiem un pazīstamākajiem ražotājiem kā BALTECO, PAA, ROLTECHNIK, VISPOOL, POOL SPA. Esam minēto ražotāju oficiālie pārstāvji Latvijā.

Vispool ir ražotājs, kas pielietojot unikālo Marmoryl tehnoloģiju no akmens masas ražo dažāda tipa vannas - brīvstāvošās vannas, stūra vannas, taisnstūra vannas, kā arī izgatavo vannas arī pēc individuāliem izmēriem.

PAA ir viens no pirmajiem un vadošajiem vannas un santehnikas ražotājiem Baltijas valstīs.

Radoša, inovatīva pieeja dizainam un ražošanai ļauj PAA ieņemt unikālu nišu plašajā vannas ražotāju vidū. Gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs, PAA zīmols saistīts ar akmens masas un krāsaino vannas istabu kolekcijām.

PAA ir Latvijas uzņēmums, kas izgatavo tehniski nevainojamas, vizuāli pievilcīgas un laikmeta tendencēm atbilstošas vannas, izlietnes, vannas istabas mēbeles un citus interjera elementus.

BALTECO savukārt piedāvā visdažādākā tipa vannas - Xonyx akmens vannas, taisnlīniju vannas, piliena formas vannas, stūra un īpašas formas vannas.

Lielākā daļa produkcijas ir pieejama un apskatāma uz vietas pie mums vislielākajā ekspozīcijā Latvijā – Maskavas ielā 444b.

Klientu ērtībai mēs piedāvājam maksimāli īsākos preču piegādes termiņus, kā arī vienmēr garantējam augstu preču kvalitāti.

Mūsu profesionālie darbinieki veic kvalificētu un sertificētu vannu uzstādīšanu un montāžu.