pirkuma grozs
Vienības: 0 Summa: 0.00 € Apskatīt grozu

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 25404758 (Guntis)

Izlietnes

Izlietnes ir viena no tādām lietām, kuras ir nepieciešamas ikkatrā ēkā, tomēr reizēm nākas atrast inovatīvus risinājumus izlietnes novietošanai, jo konkrētajai telpai ir īpatnējs izkārtojums un līdz ar to ir nepieciešama īpašas formas izlietne. Pirms došanās uz veikalu, rūpīgi veiciet mērījumus tai vietai, kur vēlaties savu jauno izlietni uzstādīt, jo pat viena centimetra kļūdas dēļ var nākties pirkumu atgriezt, jo vienkārši nebūs iespējams to uzstādīt.

Mūsdienās ir pieejamas dažādu izmēru un dziļumu izlietnes, tādēļ neuztraucieties, ja Jūsu telpā izlietnei atvēlētā vieta ir netradicionāla izmēra. Vēl viens svarīgs faktors ir jaunās izlietnes izmantojums – kur šī izlietne atradīsies un kādam mērķim tā tiks lietota? Ir skaidrs, ka pastāv nopietna atšķirība starp izlietni, kuru uzstādīsim vannas istabā un izlietni, kuras vieta būs virtuvē. Arī izlietnes uzstādīšanas vieta ir no svara, jo tas noteiks, vai Jums ir jāpievērš uzmanība pie sienas piestiprināmajām izlietnēm vai arī iebūvējamajām.

Izlietnes atšķiras ne vien ar saviem izmēriem, bet arī ar materiālu, no kura tās ir izgatavotas. Izlemiet, vai vēlaties metāla vai akmensmasas izlietni. Tradicionāli metāla izlietnes tiek lietotas virtuvēs, jo tām sānā bieži vien ir pievienota vieta, kur novietot nomazgātos traukus. Tērauds, no kā šīs izlietnes izgatavo, ir izturīgs materiāls, tādēļ izlietnē var liet gan vārošu ūdeni, gan etiķi un tā nesaplīsīs. Šī materiāla izlietnēm ir pieejami dažādi apdares veidi: matēts, glancēts, strukturēts. Turpretī akmensmasas izlietnes ir iecienītas to dažādo krāsu un formu dēļ, tās iekļausies jebkurā interjerā un var pat tikt padarītas par interjera elementu, tomēr, izvēloties šādu izlietni, ir jārēķinās, ka tām ir nedaudz augstāka cena.

SIA „SB” nodarbojas ar dažādu izlietņu tirdzniecību un pārstāv daudzus plaši pazīstamus zīmolus: Kerasan, Burlington, Paa, Vispool, Laufen, Duravit, Gustavsberg, Ido, Jika, Ifo, AeT Italia, Villeroy & Boch, Hatria, Vitra, kā arī Blu. Visi iepriekš minētie uzņēmumi sev līdzi nes kvalitātes zīmi, kas nozīmē, ka Jūsu izvēlētā izlietne kalpos gadiem ilgi. Šo zīmolu starpā var atrast ne tikai īsto izlietni dažādiem dizaina risinājumiem, bet tās var iegādāties arī dažādās cenu kategorijās, tādēļ varam apsolīt, ka katram klientam ir iespējams piemeklēt īsto izlietni. Šo uzņēmumu izlietņu ražošanas procesā tiek pievērsta īpaša uzmanība kvalitātei, lai klientiem nodrošinātu izturīgu produktu ar labu dizainu.

Ja pēc informācijas ievākšanas un piedāvājuma apskatīšanas vēl neesat pilnībā pārliecināts par savu izvēli, tad iesakām konsultēties ar kādu no zinošajiem SIA „SB” speciālistiem, kuri Jums varēs sniegt profesionāļa viedokli un palīdzēt pareizās izlietnes izvēlē, kā arī dot padomus pareizā savienojuma iegādē, lai savu jauno izlietni varētu pievienot pie notekcaurules.