pirkuma grozs
Vienības: 0 Summa: 0.00 € Apskatīt grozu

PAPILDUS ATLAIDES SANTEHNIĶIEM UN BŪVFIRMĀM 


 

VIENĪGIE VĀCIJĀ RAŽOTIE RADIATORI

GARANTĒJAM AUGSTĀKO KVALITĀTI EIROPĀ

 

Kermi Kermi galvenā un centrālā ražotne atrodas Bavārijā, uzņemums pieder Arbonia-For- ster-Holding AG uzņēmumu grupai. Kermi ir viens no apkures iekārtu nozares līderiem Eiropā .

Kermi Tērauda paneļu apkures radiatori Kermi Therm X2 - jaunākais "Kermi" risinājums, kam nekur citur pasaulē nav analoga. Modernā tehnoloģija nodrošina jaunu, unikālu un vienmērīgu siltuma atdeves principu. Pirmais un pasaulē vienīgais tērauda paneļu radiators ar secīgu caurplūdi, kas ļauj ietaupīt līdz 11% enerģijas un nodrošina 100% apkures komfortu.

Kermi tērauda paneļu radiatora Therm X2 panākumi turpinās. Produktam, par tā izcilām īpašībām ir piešķirta PLUS X godalga, ko slavenā PLUS X žūrija piešķir kopā ar nosaukumu "Gada Labākais produkts 2012".
Ar PLUS X GODALGA tiek apbalvoti šādi kritēriji: augsta kvalitāte, funkcionalitāte un ekoloģija.
Turklāt Therm X2 ir nominēta kā " Gada energoefektīvākais radiators ", un piešķīra "Gada Labākais produkts 2012" "siltumapgāde un klimats" ražojumu grupas ietvaros.

Kermi Kermi

Apkures radiatori Kermi Therm X2 ir aprīkoti ar īpašu priekšējo paneli, kas ar aizmugurējo bloku ir savienots tā, lai siltuma plūsma vispirms tiktu novirzīta uz priekšējo un tikai pēc tam uz aizmugurējo paneli. Radiatora priekšējais panelis, kas darbojas parastajā sildīšanas režīmā, spēj labi nodrošināt siltumu vidēji vēsā laikā, savukārt, aizmugurējais panelis sildīs vairāk, iestājoties aukstākam laikam. Pateicoties patentētajam, vienmērīgas siltuma plūsmas nodošanas principam, Kermi Therm X2 radiotori sasilst par 25 % ātrāk, siltums ievērojami mazāk tiek izstarots sienās un tiem ir īsāks reakcijas laiks, tādējādi telpa tiek piesildīta ātrāk, kā arī paaugstinās siltuma izstarošanas efekts, kas rada patīkamu komforta sajūtu visā telpā.

 

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 26688163 (Toms)