pirkuma grozs
Vienības: 0 Summa: 0.00 € Apskatīt grozu

Saules enerģijas apkures katli

 

 

Lejupielādēt bukletu

Solvis uzņēmums atrodas nepārtrauktā pilnveidošanas procesā, aizvien uzlabojot piedāvāto produkcijas klāstu un meklējot progresīvas idejas un inovatīvas tehnoloģijas. Un tagad gribam jūs iepazīstināt ar unikālo produktu: mēs, kā produkta oficiālie pārstāvji Baltijas tirgū, varam piedāvāt Eiropa visatzīstamāko katlu un apkures sistēmas ražotāju- vācu firmu „Solvis”. Par daudzu gadu inženieru un konstruktoru pūļu rezultātu kļuva unikāls produkts – SolvisMax sistēma. SolvisMax nav parasts apkures katls, tas ir kombinēta sistēma, kura apvieno sevī sekojošus komponentus:

·        Unikālu bufera uzkrājēju

·        Kondensātu gāzes katlu

·        Saules kolektorus

·        Karsta ūdens sagatavošanas staciju

 

SolvisMax sistēmas sirds ir unikālais buferu uzkrājējs, to unikalitāte ir ūdens stratifikācijas parādības(temperatūru sadalīšana slāņos) izmantošanā, ar ko palīdzību ūdens, kas tiek padots uzkrājējā, netiek samaisīts ar citiem temperatūras slāņiem, bet nonāk slānī ar līdzīgo temperatūru. Tāda pati parādība tiek izmantota arī solārā kontūra, kas ļauj pārnest saules enerģiju uzkrājējā pat lietainā laikā, nesamazinot sistēmas efektivitāti.

Kā tas strādā?

Pirms nokļūt tvertnē, ūdens nāk pa iekšējo cauruli kurā ir uztaisītas atveres. Tā kā ūdens blīvums ir atkarīgs no tās temperatūras, ūdens iznāk tajā atvere kas atrodas tajā pašā ūdens temperatūras slānī. Kompānija Solvis pirmā pasaulē izgudroja stratifikācijas tvertni kas neizmanto mehāniskus komponentus (vārstus utml.), kas ir derīga sērijveida ražošanai.

Bez šī parādības izmantošanas, uzkrājējā ir iebūvēts augstas efektivitātes kondensātu gāzes katls, kurš ir izvietots uzkrājējā augšējā daļā – tieši tur, kur ņemas karsts ūdens. Gāzes katls ieslēdzas tikai tad, kad temperatūra uzkrājēja augšējā daļā pazeminās līdz noteiktam līmenim, un sildīts tiek ne viss uzkrājēja tilpums, bet tikai augšēja daļa.

Dotais risinājums ļauj minimizēt gāza izmantošanu uz ūdens sildīšanu un maksimāli izmantot saules enerģiju bufera uzkrājēja sildīšanai.

SolvisMax sistēma pēc izvēles var būt komplektēta ar 2 saules kolektoru tipiem – plakaniem ar augstas vērtības selektīvo pārklājumu un vakuuma kolektoriem. Saules kolektori nodrošina bufera uzkrājēja uzsildīšanu dienās laikā izmantojot saules enerģiju.

Sistēma ir aprīkota ar karsta ūdens sagatavošanas staciju, kura jebkurā laikā nodrošinās jūs ar svaigu karsto ūdeni. Karstā ūdens stacijas pielietošana ļauj netērēt resursus uz papildu tvertni karstā ūdens glabāšanai un sagatavošanai, kā arī ļauj izvairīties no legionellas – bīstamas cilvēka veselībai baktērijas, kura izraisa pneimoniju, parādīšanas.

Augstākminēto risinājumu kopums, apvienotais vienā SolvisMax sistēmā, ļauj samazināt izdevumus uz gāzi no 30% līdz 60% salīdzinājumā ar parastiem gāzes katliem.

Viena no sistēmas priekšrocībām ir kurināma universalitāte, kas nozīme, ka jums nebūs nepieciešamības uzreiz pieslēgt gāzi, ja jums ir pieejams šķidrais kurināmais, jūs varat iegādāties SolvisMax ar iebūvēto šķidra kurināma degli, bet vēlāk aizvietot to uz gāzi, bez visas sistēmas maiņas. SolvisMax arī pieejams versijās ar granula katlu, vai iebūvēto grunta siltumsūkņi.

Sistēma var būt pieslēgta pie kamīna ar ūdens kontūru vai pie jebkura cita siltuma palīgavota, kas tikai paaugstinās sistēmas efektivitāti.

SolvisMax sistēma ir moduļu sistēma, kas nozīme, ka jums nav nepieciešamības uzreiz iegadāties visu komplektu, jūs varat iegadāties sistēmu pa daļām, bet ekonomija būs jūtama uzreiz. Piemērām, varat sākt ar bufera uzkrājēju ar gāzes katlu, bet vēlāk iegādāties saules kolektorus, vai sākumā iegādāties unikālo bufera uzkrājēju, kuru ir iespēja pieslēgt pie jūsu gāzes vai cita veida katla, vēlāk sistēmai var pievienot saules kolektorus, bet kad jūsu katls izies no darbības vai morāli novicosies, jūs varēsiet aizvietot to ar Solvis katlu.

SolvisMax sistēma strādās ar maksimālo efektivitāti, ja tā ir komplektēta pilnībā, tas nozīmes, ka jūsu izdevumi uz apkuri novērojami samazināsies. 

Solvis kompānija pieder pie pati novatoriskiem uzņēmumiem nozarē. Toties kompānija nelaiž tirgū katru reizi jaunu apkures katlu paaudzi. Par bāzi jauniem katliem paliek SolvisMax sistēma.

Sistēmas ar unikālo bufera uzkrājēju pamatprincipu nav iespējamas uzlabot.

Visi mēģinājumi izgudrot kaut ko ideālāko neizdevās, kas atspoguļots patentā Nr. EP 0795109, kā arī atzīmēts ar vairākiem apbalvojumiem, kurus sistēma SolvisMax saņēma no autoritatīviem izdevumiem un organizācijām.

 


Papildus informācija:

Paskatīties SolvisMax Flash animāciju (ir nepieciešams Adobe Flash player) Get Adobe Flash Player

 Buklets SolvisMax

 Buklets SolvisMax 2

 Prezentācija SOLVIS